Bloginsa mukaan Lasse Lehtinen on ainoa Suomalainen mies kuka on pannut sekä istuvan presidentin puolisoa (Tellervo Koivistoa) ja istuvan presidentin tytärtä (Assi Komulaista)
Näin kertoo juorublogissaan Jussi Parviainen.
Sittemmin Lehtinen auttoi Ahtisaarta presidentiksi ja kiitokseksi Ahtisaari auttoi Lehtistä ehdokkaaksi mutta Lehtisen kulmakarvat olivat liian tuuheat.
Näin kertoo juorublogissaan Jussi Parviainen.
Sittemmin Lehtinen auttoi Ahtisaarta presidentiksi ja kiitokseksi Ahtisaari auttoi Lehtistä ehdokkaaksi mutta Lehtisen kulmakarvat olivat liian tuuheat.
Vastaukset 7
Vanhimmat
"Tarja Halonen itki kruunuhakalaisessa ravintolassa tyttöystävänsä jätettyä hänet..."
http://jussiparviainen.blogspot.com/
Herranpelkoisessa maassamme osa rahvaasta ei suostu uskomaan mitään "pahaa" päämiehistämme vaan heidän silmissään he ovat Jumalaisen virheettömiä ja koskemattomia.
-Ahtisaari on juopotteleva housuunsa kuseskeleva läski.
-Halonen on ilkeä lepakko.
-Niinistö jätti Karpelan koska tämän lempinimi oli Kyrpälä syystä että hän imeskeli lähes koko eduskunnan mulkut.
Ihan muutamia kohtia vaan tuosta Parviaisen blogista...
Lissää tupakkaa!
Onneksi kaikki naiset ovat niin älykkäitä, että ilmoittavat Jussi Parviaiselle heti, kun on joku suhde jonkun kanssa!
Parviainen on se huippu mies, jota ei kukaan ymmärrä ja joka pääsee taskurahatasolle, ku paljastaa päänsä sisäiset tapahtumat!
Heh, vanha juttu. Ja se pikkupimukin jätti Parviaisen heti, kun pääsi parviaisen reittä pitkin julkkikseksi. Ehkä Parviainen oli hyväkin näyttelijä ja ohjaaja aikanaan, mutta kun se aika meni ohi ja mielenterveys petti!
Miksi nostit ikivanhan aloituksen?
ovat teatterimiehen uusimmat paljastukset? Ei ole näkynyt!