Jahas! Mihinkäs katosi viestini Shalomin, ateisti 45 ja watchin alatyylisistä kirjoituksista? Voin minä lähettää sen uudestaankin jos se siitä on kiinni, mutta etteivät vain ko. henkilöt suuttuneet, kun heidän röyhkeät viestinsä esitettiin irti asiayhteydestään ihan juuri niinkuin minunkin sanomiseni?
Mitäs se tämä tällainen on?
Mika
4207
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
siitä viestistäsi, koska se oli sen verran hölmö, että ajattelin, että olkoot, sehän kertoo vain sinusta. Eikä ylläpito mitenkään automaattisesti todellakaan tee poistoja, vaikka klikkaisikin sinne poistopyynnön. Olet varmaan huomannut saman?
Ateisti45 nyt ainakin on foorumin fiksuimpia, joten hänen juttujaan tuskin saat vääristeltyä näyttämän sivistymättömiltä - paitsi jos haluat emämokata itsesi.
...syyllistyit palstan selvien sääntöjen rikkomiseen, joten valvonta otti sanasi pois, ja se siitä.
Siis kai hän luulee, että täällä jyllää juutalaisvalta.. Kai hän kohta ottaa yhteyttä.. hm.. minnekähän.
Mikä sen jutun otsake oli, muistatko?..sen Mikan avauksen, jossa oli kopioitu sinun, ateisti45:n ja minun kommnetteja? En kerkee etsimään enkä muista mitään.. (olen töissä).
..muistankin sen jutun, jota tuossa mietin... Se siitä! Valheella oli lyhytaikaiset jäljet tällä kertaa.