Hetki sitten uutisissa Haavisto vaati vankilentojen tutkimista. Muuten voi joku vangittu tulla kertomaan että kone laskeutui Helsinki-Vantaalle. Haloo, varmaan terroristeille, jotka istuvat huput päässä koneessa on kuulutettu että nyt laskeudutaan Helsinkiin aamiaiselle. Voi pyhä yksinkertaisuus.
Haavisto mokasi vankilennoista
HaHa Haavisto
10113
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Eiköhän olisi ajankohtaisempaa tutkittavaa Suomessa? Todella HALOO !!!
Homot eivät näköjään tee niin pitkälle menevää ajattelua.
Islamin tuntemus on Haavistolla 0. Hän ei tiedä, että ne saa vääräuskoille valehdella.
Onko tuo käynyt edes armeijaa, kun tuollaisia sammakoita päästää suustaan? Mitähän tuokin turhaakin turhempi tutkimus maksaisi veronmaksajille. Ai niin, eihän sillä ole väliä. On se Haavisto varsinainnen Commando.
Tutkikaa myös, käytettiinkö terroristit kämpissä syömässä.
Oliko lennolla olevien terrroristien joukossa yhtään homoseksuaalia?
Vartijoissa varmaan ainakin oli...
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d7/Abu_Ghraib_37.jpg
Haavistolla on muutenkin tutka sekaisin, onhan se jo nähty !
Hei! Hei!
Mä veikkaan että vanhin teistä täytti tänään 16!
Oonko oikeessa?!?!
No jos ne on koneen ikkunasta katsellut, että hei tuollahan on tuo gay gambrini ravintola joss tapasin Haaviston 90-luvulla ja tunnistanut paikan Helsingiksi;)
Haavisto olisi mieluummin lukenut lehdistä koneen pudonneen Atlantin aaltoihin polttoaineen loppumisen takia. ;o)
että suomeen laskeutuviin yhdysvaltalaisiin koneisiin pitää rynnäköidä aseet tanassa, ja tarkastaa onko koneessa joku terroristi vasten tahtoaan.
Hän on näitä hulluja, joista yksi kävi taannoin kanadalaisäidin lapsineen kimppuun metrossa kun kuuli amerikkalaiseksi.
Mielestäni raivohullut tulisi sulkea hoitolaitoksiin.