Kumma tyyppi ja lopunajan voidellut

Onkohan tää mies ihan täysipäinen?
Antaa lehdistön uunottaa sanomaan ihan mitä sattuu.
On tainnut itse pudota toisille kaivamaansa populismin kuoppaan.

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011122114981783_uu.shtml
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei voinu paljon yllättyä.
Mikähän moraalinvartija tuo kuvittelee olevansa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvännäkönen nainen kirjoitti:

Onkohan tää mies ihan täysipäinen?
Antaa lehdistön uunottaa sanomaan ihan mitä sattuu.
On tainnut itse pudota toisille kaivamaansa populismin kuoppaan.

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011122114981783_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu