Mistä löytyy tuo maailman hauskin video , jossa pussihousu-pelle olisi saanut vähäpäiseltä ja jälkeenjääneeltä valelääkäriltä pesää , mutta sivari-pellen pili ei ottanutkaan eteen , kun se näki Katan karvaisen tavaran. HUI sanoi pöljä poika , sehän on kuin hirvellä , ei ehkä yhtä iso , mutta yhtä korkealla.Pussihousu-pelle olisi joutunut kiipeämään tikkaita pitkin tavaralle , kun pöljä ämmä ei halunnut palelluttaa tavaraansa kylmällä betonilattialla.
Joku täällä neuvoi ,että kaikki pöljien hölmöilyt löytyisi osoitteesta :
www.salatutelimet.org/friikkiläntollot/debate45/ohhoh/
Joku täällä neuvoi ,että kaikki pöljien hölmöilyt löytyisi osoitteesta :
www.salatutelimet.org/friikkiläntollot/debate45/ohhoh/
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ei toimi linkki ainakaan mun tietsikalla ,mulla on vielä Windows-95 käyttöjärjestelmä?Johtuisikohan siitä ,mitäs jos ostais tietokonekaupasta vaikka Windows-98 käyttöjärjestelmän pääsisiköhän sitten katsomaan noita jaksoja?
Neuvokaa minua joku Pliis?
Laita siihen Windows-95 tietokoneeseen lisää keskusmuistia vaikka 256mt ,se auttaa pääsemään apajille??
Kyllä koneessa pitää olla sentään Windows-ME käyttöjärjestelmä ,minulla se ainakin on tuulennopea käyttis!
Ei, kyllä tarviit Downkuupää käyttöjärjestelmän.Sillä jatkat tänne älyvapaiden juttujesi kirjoittelua.
Katsokaapa liimanhaistelijaa ,se on päässyt taas salaa naapurin koneelle ja kirjoittelemaan tänne sontaa ,tarkoitan siis " asenna jo " nimimerkillä kirjoittavaa debiiliä !
Kyllä, pääsin taas naapurin koneelle.Nyt vastailen taas kerran itselleni, koska liimahöyryissäni luulen ettei sitä kukaan huomaa kun olen naapurin koneella.
Liimanarkki on niin säälittävä tapaus ,että se kloonailee toisten käyttäjätunnuksia kuten " Cowgirl69 " narkki on vaan lisännyt välilyönnin tunnuksen eteen ja kirjoittelee sontaa varastetuilla tunnareilla , mutta on se niin sekaisin kumiliiman haistelusta , että se ei ymmärrä jääneensä jo aiemminkin kiinni samasta petoksesta täällä saitilla ! HEH HEH HEE !