Löysin googlesta kuvia, joissa on Katie ja sarjassa toisinaan esiintynyt poliisi. Miehellä on ase ja kuvatekstissä lukee Emmerdale gun drama. Mistä on oikein kyse? Linkittäisin kuvan, mutta surffaan valitettavasti kännykällä. Tarkoittamani kuvat löytyvät varmasti, kun pistää googlen kuvahakuun Emmerdale gun drama.
Lisätietoa tulevasta tapahtumasta
Madame 52
9836
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
PC Henshall aloittaa suhteen Katien, vähän ajan päästä kuitenkin Henshall sytyttää suuren tulipalon kylässä ja sen jälkeen ampuu itsensä. Jotakin muutakin asiaan liitty mutta tossa on oleellisin asia siitä.
Kiitos!
Tämä kyseinen poliisi saa jatkossa vissiin suuremman roolin. Tähän asti hän on esiintynyt vain muutamassa jaksossa. Kieroa porukkaa näyttää olevan poliisissa. Ensin Shane ja seuraavaksi tämä Henshall.
Nyt täytyy vain odotella, koska kyseiset jaksot esitetään Suomessa.
Tammikuussa 2011 McKell kertoi Inside Soap että Henshall aikonut kenenkään olla loukkaantunut tulipalossa hän alkoi. [ 2 ] tuli kuollut Terry Woods ( Billy Hartman ) ja Viv Hope ( Deena Payne ). McKell paljasti, että Henshall vaimo, Alison sai surmansa tulipalossa, joka oli tarkoitettu hänelle. Hän ei voinut pelastaa hänen vaimonsa ja käyttää tulipalon Victoria Cottage keinona hyvittää. [ 2 ] McKell sanoi "Koska hän tunsi voimaton auttamaan, hän investoi hänen elämänsä urallaan ja todella tuli erittäin hyvä poliisi prosessissa . Kun hän sytytettiin palamaan Katie tupa, hän vain halusi aloittaa pikku tulipalo, joten hän voisi olla sankari ja hän oli tarvitsen häntä. " [ 2 ] Henshall myöhemmin muuttuu epävakaaksi ja panttivangiksi tilanteen sattuessa hänen ja Katie ( Sammy Winward )
Terry ja Viv kuolee tulipalossa? Kuinka käy heidän lapsilleen? Hoitaako Bob sekä omat kaksosensa että Terryn pojan?
Ai Henshall syyllinen!
Miksi tulit tänne löydöstäsi kertomaan? Jos joku haluaa tietää juonenkäänteitä ennalta, hän voi itse googlata.
Miksi tulet lukemaan?Jos otsikossa lukee, lisätietoja!
On typerää julistaa jonkin tapahtuman (elokuva, tv--sarja, urheilukilpailu) ratkaisua varsinkaan siten, että se hyppää heti silmille, halusit tai et. Tässä tapauksessa kysymys ei ollut tuosta. Aloittaja olisi toki mieluiten voinut laittaa tekstiosan alkuun jotain täytetekstiä, jotta etusivulla näkyvä alku ei paljasta juonta niille, jotka sitä eivät halua.
Ihmettelen sitä, että aloittaja kokee tarpeelliseksi tulla kertomaan sarjan tulevia tapahtumia, kun kukaan ei ole niitä pyytänyt kertomaan.
Päätellen veetuilun 4 ja perustelun -2 -äänisaaliista, täytyy ihmetellä, eikö täällä ole vähääkään ymmärrystä. Jos vaikka tuo selventäisi:
Mahtaisko veetuttaa, jos Suomi pelaisi jääkiekon MM-finaalissa, mutta ne on nykyisin maksukanavilla, joita sinulla ei ole, loppuottelu näytetään kahden tunnin viipeellä ilmaiskanavalla. Kyttäät minkä kyttäät ja varot kaikkia uutislähetyksiä, ja juuri ennen lähetyksen alkua kamu tulee ja kertoo lopputuloksen. Ei haittaa?
Jos ei jääkiekko innosta, kuvittele jokin muu itsellesi tärkeä tapahtuma.