madaltelu

paljonkos saa sakoa liian matalasta autosta jos rekisteri oteesa on että 390MM ja siten kesällä onkin semonen 350
6114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

vain kääpiöt madaltavat autojaan

Äänestä
  • etenkin älykääpiöt

    Äänestä

vai on rekisteriotteessa tuollaisetkin tiedot, mistä alkaen??

Äänestä

Ja mikä se rekisteriote on?

Äänestä

Mulla laskee auto napista alas ja toisesta ylös.

Äänestä
  • Minulla nousee sinisellä napilla ..... ylös ja laskee käytön jälkeen itsestään alas.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


1+17 kirjoitti:

paljonkos saa sakoa liian matalasta autosta jos rekisteri oteesa on että 390MM ja siten kesällä onkin semonen 350

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu