Ansiokasta bodaamista

alan mies 73

Pikkukundit salilla. Tatskoja on. Ensin puetaan vartti ja sitten mennään seisoskelemaan sinne vastaanottopöydän ääreen, jopa sen taakse. Voidaan kato seistä sen takana, ollaan käyty pari kertaa kaljalla salin omistajan kanssa. Kato. Jutellaan paskoja sen toisen pikkukundin kanssa, joka siinä vieressä näppäilee kännykkään käytyään kerran vetämässä viparit. Käydään laittelemassa niitä painoja siihen tankoon. Tullaan taas sinne vastaanottopömpelin ääreen, katotaan mitä tavaraa on päivystäjän pöydällä. Välillä käydään heittäjässä ykköset ja sitten taas kymmeneksi minuutiksi juttelemaan sen toisen kanssa. Huh, hiki oikein tulee.

1

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ylän mies 81

      puhut asiaa!tälläsiä pikku arnoldeja löytyy varmaaan joka salilta.ollaan niin isoa ja riskiä ku on vähä tullu reenailtua.kapakassa ja nakkikiskalla uhotaan.sitte ku on esim. salin pikkujoulupenkkarit niin eipä näitä pellejä näy mailla eikä halmeilla!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      107
      4662
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3433
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2390
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      49
      1514
    5. Minulla on käsitys

      Ettet ole kovin se k s uaalinen ihminen.
      Ikävä
      36
      1423
    6. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      38
      1236
    7. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      14
      1142
    8. 159
      1036
    9. On varmaan turn off

      Mutta olen tosi kokematon.
      Ikävä
      27
      1028
    10. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      954
    Aihe