Kertokaahan asiantuntija mikä oikeasti putosi! Uutinenhan on ilmiselvää sumutusta.
http://www.avaruus.fi/uutiset/tahtiharrastus-ja-taivaanilmiot/mallinnus-tiistain-tulipallosta-putosi-meteoriitteja-jamsaan.html
Ettäkö meteoriitti?
2
70
Vastaukset
- Joku Andr....
Niin onkin että uutinen on selvää sumutusta!Todellisuudessahan sieltä tulla pyyhälsi se kosminen Kristus eli Maitreya sillä avaruusaluksellaan! Näin on pakko olla,koska elämme jo vuotta 2012,ja sitä paitsi tämä Maitreya on kuulemma ennenkin käynyt visiitillä Suomessakin! Tämän asian ovat selvänäkijätkin kuulemma vahvistaneet,joten siis odottelemme tästäkin ilmiöstä vahvistusta jonkun selvännäkijän,ja hänen tukijansa,taholta.
- Tässä..
hyvä videokuva kyseisestä metoriitista, näitähän näkee taivaalla aina silloin tällöin, kun vain ei jatkuvasti maahan tuijota.
http://hukka1974.kuvat.fi/kuvat/Tulipallot ja tahdenlennot/3.1.2012/M20120103_201734__90.avi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096676Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M884311L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453629TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133030Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6261630- 661048
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551023Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?1991004- 9999
Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j47969