Hyvä juttu

Että ylläpito on poistanut ne herra heinosen turhanpäiväiset jorinat täältä. Nillä ei ollut mitään tekemistä karavaanariharrastuksen kanssa, olivat tyypillisiä haukkuma- ja ilkeilyjuttuja joita herra heinonen harrrastaa.

Jatkossa ylläpito voisi jo heti poistaa ne jutut mitä herra heinonen tänne suoltaa, parempi olisi niin. Turhaa ja typerää palstantäytettä ne ovat.
21200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Tyypillistä kääkkien tekstiä, niinkuin alottajan tekstissä olisi mitään karavaanitoimintaa, puutarhaleiriläisen tyhjää jupinaa.

Äänestä
  • Aloittaja ajelee tyhjillä kumeilla, sanoi yks kääkkäakka.

    Äänestä

Älä Toivonen jeesustele

Äänestä

Mikähän fuengirolassa kuohuntaa aiheuttaa, olen kuullut menon olevan melkoista valssia. Eihän se ihme ole, liian monta höyrypäätä sulloutuneena liian pieneen tilaan. tuntien suomalaisen pilkunlaittamisen, ei siellä riitelemättä voi olla. kannattaisiko meidän tavisten ajella paikan ohi kaasu pohjassa, taitaisi kyllä. Niin me asialliset teemmekin, emme halua tunkiojuhlilla karavaanareiden mainetta tärvätä.

Äänestä
  • Pani taas lalloileva pahan. Ohi vaan ja mahdollisimman pitkälle.

    Äänestä

  • Oisko se yksi kuva jota on näytetty ihmisille eräästä kääkkien rakastajasta hiukan nauttineena ja housuissa jotain muutakin sisältöä kuin tuo nakki joka on jo unohtanut sen homman mitä varten se on varten ollut.
    Ja kuohuuhan se kun vaimokin kuvan on saanut nähtäväksi

    Äänestä

Niin, sinäkö olet se paavon pamppu. Yhtä veltto kuin tyhmäkin. Harmittaa vain enemmän jorkan mahtavuus.

Äänestä

Kyllä nyt näyttää jomppelilla kiehuvan kunnolla , heh heh

Äänestä

Enpä tiedä kun en tunne miestä sanoi rautatiainen, salosta.

Äänestä

Ei me vaunuilijat mitään rikollisia olla.

Äänestä
  • Kyllä nyt jorma-pojalla on vitsit vähissä, kun täältä on poistettu kirjoituksia kuten fasebookistakin. Taitaa olla joskus mahdollinen suomeen paluu ankeaa. Ja kaikki muutkin asiat ovat menneet perseelleen.
    Kenties täytyy myydä halpa korvakoru pois korvasta, että voisi ajatella takaisin paluuta. Ja viikset ajaa pois ettei vaan kukaan tunne.

    Äänestä

Ei se olisi poistanut ainoatakaa, mutta oli yhteydessä ja nimeni vielä painaa jotakin!

Äänestä

Raskasta sille joka yrittää olla enemmän kuin kyvyt ja rahkeet edellyttävät.

Näin on käynyt jorkkapojullekin ja nyt on siipi maassa sekä mieli musta. Ylpeys on käynyt lankeemuksen edellä. Niin makaa kuin petaa.

Äänestä

Taidatte kierot Savolaiset saada nyt orgasmin mieheen tapahtuneesta

Äänestä

tiedä enkä mistään orkanisaatiostakaan, mutta näin siinä käy kun joku ryhtyy soitellen sotahan. Huonoilla aseilla.

Äänestä

Jormaliinin mahdollisuudet eri foorumeilla on pelattu niin tarkkaan alas että ei äijä saa naarmuakaan juuri millekään palstalle kun jo pois pyyhitään. Itseään saa syyttää kun kuvitteli olevansa joku palstojen serihvi ja siivooja. Sitä saa mitä tilaa!

Äänestä
  • Vessaanko siivouspartiolaiset taas ovat luikkineet. Vai onko sormi jäänyt sinne reikään, kannattaa pyytää toista siivouspartiolaista jasenkeskustelun puolelta apuun. Taitaa olla kädet jo valmiiksi paskassa. On se vain kääkillä kovaa leikkiä, kun täytyy laittaa heikkiä.

    Äänestä

Veditkö nyt käteesi ????

Äänestä

Hyvin jortsukka pidät itse huolen tuossa itsesi alentamisessa. Siihen ei kenenkään myötävaikutusta tarvita. Oma heikkolahjaisuutesi tunkee niin selkeästi esille ettei sen ulkopuolinen korostaminen mitenkään voi sitä heikommaksi tehdä.

Äänestä
  • Kovin vaikutat lahjattomalta sinäkin.

    Äänestä

Vessaanko siivouspartiolaiset taas ovat luikkineet. Vai onko sormi jäänyt sinne reikään, kannattaa pyytää Arjaa apuun. Taitaa olla kädet jo valmiiksi paskassa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Tarkkailija kirjoitti:

Että ylläpito on poistanut ne herra heinosen turhanpäiväiset jorinat täältä. Nillä ei ollut mitään tekemistä karavaanariharrastuksen kanssa, olivat tyypillisiä haukkuma- ja ilkeilyjuttuja joita herra heinonen harrrastaa.

Jatkossa ylläpito voisi jo heti poistaa ne jutut mitä herra heinonen tänne suoltaa, parempi olisi niin. Turhaa ja typerää palstantäytettä ne ovat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu