niin pienemmät ku pitemmät roinarit, ja isommat natural bodarit ei nöyristele yleensä. arvostavat urheilua henkeen ja vereen. Ei ne nyöky baari tiskeillä, ja oksentele kaduille safkoja.
Aika itsevarmoja tyyppejä monikin bodari. Kävelevät selkä suorana, eivätkä toisi päi. Aika ylpeetä sakkii, ja hyvä niin. nii sitä pitää ollakkin.
Kyllähän kehonrakennus on kova laji. Sitä voi kuka tahansa kokeilla, ja se ei sovi läheskää jokaisella naamalle!
Kyl joku 35v ikänen karju on kokenu tyyppi, nii elämästään ku treeneistään. Hyvinkin määrätietoisia, ja urheiluhenkisiä tyyppejä. Bodauksen lisäksi yleensä käyvät ulkomailla kapakoiden sijaan rentoutumassa.
Arvosta, sitä mitä olet =)
isot körmyt
vxcvcv
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1026508
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h844954Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1073218Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p303062Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262265Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191636Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961231Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3391222Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311136- 48904