Muistakaa tämä natut. Niillä on aina jokin suuri ongelma takana joka on laukaissut steroidien käytön. Jollekin se voi olla alkoholi tai huumeet, jollekin huono itsetunto. Aina kuitenkin löytyy joku suurempi ongelma jota "paetaan" steroideilla. Ongelmahan ei mihinkään katoa kun se korvataan tällasella itsepetoksella vaan tulee vastaan käytön lopettamisen jälkeen, jos on vielä elossa.
Steroidimiehellä aina ongelmia
9
193
Vastaukset
- - Jason -
Hyvin on elossa pysytty. Ja mitään ongelmia ei ollut ennen aloittamista.
Jos esim. virität autoa niin pääset kovempaa, olet m*lkku ja vaarannat toisten ja itsesi turvallisuuden... roinaaja virittää itseään koska tietää että siitä on hyötyä itselle mutta ei ole vaaraksi muille vai kuinka monta kertaa olet nähnyt jonkun kuntosalillasi hakkaavan potkunyrkkeilyä harrastavia kynäniskoja?
Niinpä.
Roinaajille ja bulkkaajille ollaan täällä kateellisia vai mistä muuten nuo jatkuvat avaukset johtuvat? Itsehillintä pettää?- Pieni natu
Potkunyrkkelijän kroppa on atleettinen ja erittäin esteettinen:
http://www.kulmassa.fi/wp-content/uploads/2009/10/kuva_vapaaottelu_ff26_vaaka_11_puhakka-geraghty.jpg
Toisin kuin steroidihirviön:
http://www.bodybuilding.com/contest_media/18112/102492/d/ck3f11061300655085.jpg
Tuolla miehellä näyttävät ne myrkyt polttaneet hiuksetkin päästä ja tuoneet naamataluluun lisää ikää 20 vuotta.
Naiset seurustelevat paljon mielummin terveellä itsetunnolla varustetun hyväkroppaisen fyysisesti terveen faitterin kanssa kuin arvaamattoman aggressiiviesen hormoonhuuruissaan örisevän rusinamunaisen lihavuoren kanssa, jonka itsetunto on rakennettu puhtaasti mömmöjen varaan. - Mitä eikö tuo rusina
Pieni natu kirjoitti:
Potkunyrkkelijän kroppa on atleettinen ja erittäin esteettinen:
http://www.kulmassa.fi/wp-content/uploads/2009/10/kuva_vapaaottelu_ff26_vaaka_11_puhakka-geraghty.jpg
Toisin kuin steroidihirviön:
http://www.bodybuilding.com/contest_media/18112/102492/d/ck3f11061300655085.jpg
Tuolla miehellä näyttävät ne myrkyt polttaneet hiuksetkin päästä ja tuoneet naamataluluun lisää ikää 20 vuotta.
Naiset seurustelevat paljon mielummin terveellä itsetunnolla varustetun hyväkroppaisen fyysisesti terveen faitterin kanssa kuin arvaamattoman aggressiiviesen hormoonhuuruissaan örisevän rusinamunaisen lihavuoren kanssa, jonka itsetunto on rakennettu puhtaasti mömmöjen varaan.olekkaan 60 vuotias?
- Pieni natu
Mitä eikö tuo rusina kirjoitti:
olekkaan 60 vuotias?
Täyttää tänä vuonna 43, mutta kuten näkyy niin jatkuva hormooninen itseensä pumppaaminen vanhentaa ihoa huomattavasti ja polttaa hiukset tuollaisiksi harvoiksi haituviksi kuten vanhuksilla. Ne ovat toki vielä haitoista pienimpiä, varsinaiset vauriot kätkeytyvät sinne kropan sisään.
- Pieni natu
Olet aivan oikeassa. Psyykkisesti terve aikuinen mies ei myrkytä itseään jonkun hauiksen tai reiden läpimitan takia.
Steroidien käyttäjillä on aina taustallaan vakavia psyykkisiä ongemia joita sitten yritetään myrkyillä paikata ja ongelma ei todellakaan katoa mihinkään.
Itsekin tiedän yhden mömmöjen käyttäjän, joka oli nuorena voimaton läski ja alkoi sitten rakentaa itsetuntoaan hormooneilla turvotetun kropan varaan.- levantheri
Eikö se ole solarium joka niiden ihon vanhentaa, vai vanhentaako hormonitkin. En ole ennen moista haittavaikutuksesta kuullut, mutta voi pitää paikkansakin.
- Pieni natu
levantheri kirjoitti:
Eikö se ole solarium joka niiden ihon vanhentaa, vai vanhentaako hormonitkin. En ole ennen moista haittavaikutuksesta kuullut, mutta voi pitää paikkansakin.
Kyllä ne hormoonit vanhentavat ihoa ja polttavat hiuksetkin päästä. Se on se testosteroni sellainen, että se aiheuttaa ihoon ryppyjä kun sitä ylinmääräisiä annoksia kehon ulkopuolelta tykitetään.
Solariumista en ole kuullut, että se vanhentaisi ihoa tosin en ole kyllä asiaan perehtynytkään koska en ole sellaisessa käynyt. - Kegggeri
Pieni natu kirjoitti:
Kyllä ne hormoonit vanhentavat ihoa ja polttavat hiuksetkin päästä. Se on se testosteroni sellainen, että se aiheuttaa ihoon ryppyjä kun sitä ylinmääräisiä annoksia kehon ulkopuolelta tykitetään.
Solariumista en ole kuullut, että se vanhentaisi ihoa tosin en ole kyllä asiaan perehtynytkään koska en ole sellaisessa käynyt.No infoan sitten sen verran, että UV-säteily on kaikista kovin ihon vanhentaja ja juuri UV-säteilyä solariumissa tykitetään pigmentin muuttamiseksi. Tosin mitäpä tuolla on roinareille väliä kun kuolevat nuorena kuitenkin. Ehkä se onkin juuri se ihon vanhentuminen joka ulkoisesti näkyy ja kertoo heidän aikaisesta kuolemasta.
- hippelihoppeli
kato miten treenaa kehonrakennuksen kuninkaat
kynäniskat ei oo yhtä isoja ees unissaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1961502
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän140944Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?58921- 85902
- 53816
Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t260711Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,10710Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä338671Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk58664Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol74636