miten laihtua 15kg kesään mennesssä?

olen poika painan 85kg ja olen 179cm pitkä 15v
ja tarkotus olisi 15kg kesään mennessä laihtua mikä olisi paras tapa ja tehokkain
2204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

olen nuorimies 93kg, osa lihasta kylläkin, 180cm pitkä, ja tosiaan 17v. olisi tarkotus päästä eroon isoista reisistä, mahasta ja tisseistä. miten tämä onnistuisi parhaiten?

Äänestä

Olettekos pojat huomanneet, että laihdutuskeskusteluille on ihan omat palstansa?

http://keskustelu.suomi24.fi/debate/742

Tällä palstalla keskustellaan lihavien arjesta ja lihavuuden ongelmista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


fafgagkagkaggakgkkgk kirjoitti:

olen poika painan 85kg ja olen 179cm pitkä 15v
ja tarkotus olisi 15kg kesään mennessä laihtua mikä olisi paras tapa ja tehokkain

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu