että mulla oli hirveä olla...KIITOS TEIDÄN saatana JUMALANNE...yksi elämäni hirveimmistä KOKEMUKSISTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ENKÖ MÄ saatana OO KÄRSINY JO perkele TARPEEKSI perkele VIEKÖÖN???
voi jumalauta
1
<50
Vastaukset
- -<-<-<-<-<-<-<-<-
kai se armeijaa meno on nii suuri synti että piti laittaa oikee elämäni helvetillisin olo tila...niiku olis ollu sisälmykset tules...kai se valtiolline velvollisuus on nii suuri synti...mukaa lukie että tässä iässä meni iha vaa vapauttaa itteni siitä...alkaa toi nasaretilaise sekoilu ampuu jo sen verta yli että taidan ottaa yhe kaljan(taj ehkä enemmänki!).. mutta rakkain kokemus tässä "yltäkylläisessä elämässä" josta nasu sanoo minä olen tullut että heillä olisi "elämä ja yltäkylläisyys" oli se ku tulin uskoon ja muutin omaan kämppään... puole vuode PUHDAS HELVETTI...ja minkä takia..muuti saatana omaa kämppää...ja nyt tää homma..kaiken paska jälkee...joo o
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242100Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1332009Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101817Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2581491Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341397Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5411142Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50992Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115936Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse348921