Äänestin tänään Timo Soinia!

Tee sinä samoin.
862
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

niin aattelin tehä..

Äänestä

nii määkii saahaa persut pois kokonaan kun johto puuttuu.

Äänestä

Minä myös. On sillä nii-in selkeä ja hyvä linja, ettei tulisi kukaan muu pieneen mieleeni ollenkaan jota äänestää. Timo se on!

Äänestä

Sari pistää äijät matalaks tänään iltatentissä.

Äänestä

Soini on suomen puolella.
Sari ja Paavo.V.kans.

Äänestä

Kunnon moottoriturpa tuo aloittanut. Soinikin sentään osaa puhua, mutta teot ovat eri asia. Oppositioon, vaikka olis voineet mennä hallitukseen... Säälittävät!

Äänestä

Taitaa tulla jytky nro:2.Jos ei Essayah iske.

Äänestä

En äänestä ko. älykääpiöiden suosikkia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ennakkoäänestäjä kirjoitti:

Tee sinä samoin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu