Nyt AY liikkeessä rivit tiiviiksi!

..mustan porvarin Sauli Niinistön pääsy presidentiksi äänestämällä omia ehdokkaitanne Arhinmäkeä ja Lipposta!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Punikit äänestää suklaa pekkaa porukalla. Ne tykkää namista :)

Äänestä

On erittäin viisasta äänestää juuri Arhinmäkeä. Lipponen ei liene ihan oikeaa köyhän puolella olevaa porukkaa edusta.

Äänestä

Antakaa punikit vain äänenne Väyryselle n:ro 4
Rahakkaat punikit sitten Niinistölle

Äänestä

kuuluu kohta kutsuhuuto suomen neidolle, että "uulukooo syömööön mustaa makkaallaa!"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Torjukaa... kirjoitti:

..mustan porvarin Sauli Niinistön pääsy presidentiksi äänestämällä omia ehdokkaitanne Arhinmäkeä ja Lipposta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu