Lesbo huijasi heterotyttöjä

Esitti poikaa ja sai teinit uskomaan olevansa poika. Näin pääsi seurustelusuhteeseen tyttöjen kanssa. Huijaus kuitenkin lopulta paljastui. http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2012011815091939_ul.shtml

Lesboille ja homoille ei taida olla kovinkaan outoa valehtelu ja huijaaminen.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

yleinenkin tapa riisuttaa oletettu poika alasti, kun silloin vasta totuus paljastunut.
Tekeehän ne sitä kuulema Suomessakin ja ihmekös tuo kun suurin osa (piilo-)homoja. Taitavat olla raiskanneet ensin ne putkaan kuolleetkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


erikoista. kirjoitti:

Esitti poikaa ja sai teinit uskomaan olevansa poika. Näin pääsi seurustelusuhteeseen tyttöjen kanssa. Huijaus kuitenkin lopulta paljastui. http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2012011815091939_ul.shtml

Lesboille ja homoille ei taida olla kovinkaan outoa valehtelu ja huijaaminen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu