Pätkiikö yhteys Suomi 24:ään ?

Ei meinaa aueta mikään otsikko...

Onko vika koneessani vai onko muillakin vaikeuksia?

Eikä areenan ylläpitäjä voisi tiedottaa, jos siellä päässä tehdään jotain "huoltotöitä"?
10395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

jäätyään alakynteen.

Äänestä
  • Kerro lisää?

    Äänestä

  • mies savosta kirjoitti:

    Kerro lisää?

    palstan terrorisoimiseen?

    Vai riittääkö?

    Äänestä

  • toinen kirjoitti:

    palstan terrorisoimiseen?

    Vai riittääkö?

    Tyhmä kun olen,en ymmärrä kuinka eläkeläiseltä voidaan ottaa taidotkin pois!!!Raha kysymys se saattaa olla ehkä,mutta että taitoja ei voisi käyttää.Mietippä mitä seuraavaksi möläytät.Pääsit tuolla lauseella älymystön joukkoon,onnittelen.Minä pidän aina viksuina asoita,joita en itse tajuu ja tuo oli sellainen

    Äänestä

Nämä "huoltotyöt" ne ovat menossa koko Suomessa joo!

Kukahan se huoltaa ? Kysyn?

Äänestä
  • siellä hieman häärivät häirikköjen IP-osoitteiden ja proxyjen parissa selvittelemässä suomi24-yhteyksiä ja eliminoimassa ennakoivilla iskuilla pahimpia uhkaajiaan. Minuun ovat suhtautuneet myötämielisesti, kun käytän sellaista proxya johon kait eivät voimavaransa riitä, ja sitäpaitsi olen erittäin halukas muutenkin tarjoamiinsa yhteistöihinsä.

    Äänestä

  • pölhökusti kirjoitti:

    siellä hieman häärivät häirikköjen IP-osoitteiden ja proxyjen parissa selvittelemässä suomi24-yhteyksiä ja eliminoimassa ennakoivilla iskuilla pahimpia uhkaajiaan. Minuun ovat suhtautuneet myötämielisesti, kun käytän sellaista proxya johon kait eivät voimavaransa riitä, ja sitäpaitsi olen erittäin halukas muutenkin tarjoamiinsa yhteistöihinsä.

    on leipäsi ansaittava kunkin.Oletkos ihan uraputkessa saakka?

    Äänestä

  • kiva kirjoitti:

    on leipäsi ansaittava kunkin.Oletkos ihan uraputkessa saakka?

    vedellään, vaan eipä tiedä vielä ennen kisan päättymistä täytyisköhän vielä käydä varikolla tankkaamassa. Saapihan sitten nähdä tarkemmin. Kierroksia jäljellä vielä 8 ja se on siinä ja siinä, koska paineetkin tuntuvat ajoittain häviävän menopelistä, vaikka lämmöt ovatkin ihan kriittisen rajoilla.

    Äänestä

Ja minun osaltani peräti katkesi. Parituntia sitten lähetin viestin eikä se vieläkään ole siunaantunut luettavaksi. Missä lie koko tarina, asiaahan se vain oli.

Äänestä

Kun kyselet, etkä ilmoita millaisia laitteita käytät, ei siihen ole helppo vastata. Minulla oli äskettäin viallinen kaapelimodemi, joka katkaisi yhteyden yhtämittaa. Myös palstalla oli sellaista vikaa, etteivät viestit lähteneet, tai ilmestyivät näkyviin joskus 10 tuntia myöhemmin. Tänään ei ole ollut vikaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lukijaintoinen kirjoitti:

Ei meinaa aueta mikään otsikko...

Onko vika koneessani vai onko muillakin vaikeuksia?

Eikä areenan ylläpitäjä voisi tiedottaa, jos siellä päässä tehdään jotain "huoltotöitä"?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu