Hevosentukka Soini

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

>>Presidentin tärkein tehtävä on ajatella oikein ja hyväksyä myös tummaihoiset, sanoo Veikko.>>
>>Voisi olla hyvä, koska ajattelee oikein eikä ole liian vanha eikä nuori.>>

no hyvin on koulun opit menneet perille ;)

eihän väärin ajattelevasta presidenttiä voisikaan tehdä.

Äänestä

nuokin valittu, ei varmaan kovin hyvin kuvaa keskimääräistä mielipidettä, mutta noillakin ehtii muuttua, kun pääsevät maksamaan veroja ja näkevät mamujen loisintaa. Hevosentukka huonompi kuin nahkatukka )

Äänestä

Kommentoi aloitusta


............... kirjoitti:

http://www.mtv3.fi/uutiset/presidentinvaalit2012/index.shtml/arkistot/kotimaa/2012/01/1480571/lapsiraati-hyllytti-soinin-presidentilla-ei-voi-olla-hevosentukka

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu