Sitä varmasti Niinistöstä tehdään pressa

jos ei eka kierroksella niin toisella.
Nyt puoleksitoista tunniksi hiihtämään ja sitten saunaan.;)))))
179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niin varmaankin. Tässä ei ennustaja osunu oikeaan, ja pitäis olla viel hyvä ennustaja :D. Mettään meni.

Ykkösen aamu-tv: Kiinalainen ennustaja kertoo Suomen tulevan presidentin
Kirjeenvaihtaja Kari Ahlberg kävi tapaamassa Taiwanissa mestariennustajaa ja selvitti samalla, kuka on Suomen tuleva presidentti.


http://areena.yle.fi/video/1326953335161

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Äänestäjä. kirjoitti:

jos ei eka kierroksella niin toisella.
Nyt puoleksitoista tunniksi hiihtämään ja sitten saunaan.;)))))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu