200kg roinaajat saa naisia

kynis pörisee?

se vain on totuus ja laihat hinaripellet jotka on meille kateellisia
joutuvat tyytymään pikkutyttöihin.

on se niin säälittävää.

onhan se ikävä katsella kun isot finniselkäiset jannet naureskelee kyniksille jotka täällä ulvoo kateuttaan kun eivät saa roinaa mistään ja ruokakaan ei maita.

voi voi pör pör

1

111

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mauno-Kyllikki

      Nuorempana mä elin perheessä, missä mutsi dokasi ja räyhäsi kotona kännissä ja dissasi mua ja isukkia, ettei meistä ollut mihinkään. Isukki koetti pitää perheen elämää yllä. Välillä kun mutsi meni oikein sekaisin, niin poliisit kävi hakee hänet yöksi pahnoille. Mä tietty aloin oirehtii itsekin, koulu meni miten meni ja mä olin aika syrjään vetäytyvä. Sossun virkailijat kävi muutaman kerran meillä kotona. Eikä isukkikaan voinut aina hyvin. Mun itsetuntokaan ei ollut ihan kohdillaan ja sitä pönkittääkseni mä aloin pukeutuu aika paljastavasti ja jossain vaiheessa, kun sitä mulle ehdoteltiin, niin mä suostuin seksiin. Ja kun sana kiersi, että multa saa, niin ei kestänyt kovin kauaa, kun mä olin ollut jo useamman eri kundin kanssa. Olin vasta 16-vuotias, kun mä tulin raskaaksi ja sain alkuviikoilla keskenmenon. Mutsi haukkui mua koko ajan kotona huoraksi ja isukki koetti puolustaa mua.
      Seuraavat pari vuotta meni kuin sumussa, enkä mä tiennyt mitä elämällä tehdä. Kunnes ollessani reilut 18v., yksi vanhempi mies tarjosi mulle rahaa seksistä. Sen jälkeen mä tiesin ainakin hetken, mitä mä teen. Sain vuokrayksiön itselleni, sossun virkailijat puolsivat. Mutsi joutui vankilaan kun puukotti isukkia. Onneksi isukki selvisi hengissä. Aloin myymään itseäni, sain asiakkaita enemmän ja vähemmän. Yleensä enemmän. En edes ajatellut myydä itseäni kovin pitkään, mutta kuukausista kertyi vuosi ja vuodesta vuosia. Ja muutamasta asiakkaasta tuli kymmenen ja pian kymmeniä eri asiakkaita. En edes halua sanoa, kuinka paljon niitä on mua nainut vähän yli 5 vuoden aikana. Asuntoa on tullut vaihdettua useamman kerran.
      Viime loppuvuodesta mä sain tarpeekseni huoraamisesta. Olin yhteydessä isukkiin, kävin juttelee hänen kanssa. Yhteydenpito olikin ollut aika pientä viime vuosina. Mutsi on laitoksessa, isukki oli saanut eron hänestä ja asuu yksin. Me sovittiin asioita ja mä muutin isukkini luo asumaan. OK-talossa on hyvin tilaa kahdelle. Nyt mä olen ollut 2kk kuivilla huoraamisesta. Oli hankalaa poikkasta asiakassuhteet, monet niistä miehistä olivat todella hyviä tyyppejä. Joka aamu vanhat rutiinit iskee päälle, on vaikeaa irtautua menneestä. Kun kalenteri ammottaa tyhjyyttä, on koko ajan kuin hakusessa, että mitä pitäisikään tehdä. Onneksi asun seudulla,millä en ole koskaan huorannut. Vain yhden kerran mä olen törmännyt mieheen, joka oli tutun oloinen ja hän katselikin mua aika pitkään, muttei puhuttu sanaakaan. En ole varma, että oliko hän mun ex-asiakas vai onko hän tuttu vain muista yhteyksistä. En muista itse. Joten siitä tuli mulle mieleen, että voiko ****** maineesta päästä eroon?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      172
      1167
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      867
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      803
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      45
      609
    6. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      559
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      296
      548
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      220
      519
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      50
      514
    10. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      502
    Aihe