Aloittelija kysyy että onko toi Fastin muscle hyvä palkkari? Meinaan että onko siinä riittävästi kreatiinia vai tarviiko ottaa lisäksi vielä eri satsi kreatiinia???
Vai olisko hyviä ehdotuksia mikä olis parempi vaihtoehto??
Vai olisko hyviä ehdotuksia mikä olis parempi vaihtoehto??
Vastaukset 5
Vanhimmat
g mass
ES on paras!
Lähes kaikkia valmispalkkareita olen pystynut käyttämään, mutta fast muscle aiheuttaa välittömän vatsan tyhjenemisen peräkautta. En todella tiedä mistä johtuu kun muiden merkkien vastaavat ei tee mitään ja tuotteen aineosaluettelon mukaan itse koottu palkkari ei aiheuta vatsaongelmia. Toinen tuote joka tekee saman on gaineri mammoth 2500.
Eli enpä voi kovin paljon muscle kehua!
Leader after oli mielestäni hyvä. Nyt olen jo siirtynyt tehokkaampaan koostumukseen eli kokoan palkkarin itse. Palkkarissa ei tarvii olla kreatiinia. Itse otan kreatiinia erikseen joka päivä 2-5g.
Meitä on moneen junaan ja moni jää asemallekkin. Yksi valittaa että heran takia hän kaljuuntuu ja jollakin savet lentää pönttöön. Itselläni ei muscle aiheuta ylimääräistä torvisoittokuntaa wessassa, joten ihan ok palautusjuoma.
Ei varmasti muuta vikaa, kuin se, että maksaa pirusti, niinkuin kaikki Fast:n tuotteet.