Onko naisesi exä roinari?

Rontte

Onko kukaan tapaillut tai tapailee tällä hetkellä naista jonka exä on tai on ollut roinari tapailuaikana? Millaisia kokemuksia. Miltä itsestäsi tuntuu kun tiedän, että hänen päällään on ollut hormonien turvottama sonni? Mitä naisesi on kertonut sinulle roinaavasta miehestä?

Onko tällaisia naisia jotka vaihtavat roinarin normaaliin, vai onko nämä roinasalaisuudet niin tiukkoja, että se on vähän kuin kovimpaan brassijengiin liittyisi, sieltä ei pois lähdetä. Sen ymmärrän jos molemmat osapuolet roinaavat, niin sellanen pari sopii yhteen.

5

136

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ihQu peipe

      Minusta tuntuu, etten voi enää kiinnostua suomalaisista miehistä. Itseeni vain vetoaa enemmän ulkomaalaiset miehet. Rakastan tummahiuksisia, tummasilmäisiä miehiä. Heissä on jotain tavattoman seksikästä ja kiehtovaa. Harmi, että näitä piirteitä ei juurikaan löydy suomalaisista miehistä. Lisäksi monet ulkomaalaiset miehet ovat paljon rohkeampia ja heillä on parempi itsetunto kuin suomalaisilla miehillä. Kai se on myönnettävä, että eksottisuus on kiehtovaa puolin ja toisin.

      Ulkomaalaisuus ei tietenkään saisi olla mikään itseisarvo, mutta sellaiseksi se on itselläni kehittynyt. No, ehkäpä joskus vielä tapaan sellaisen suomalaisen miehen, joka iskee minuun samalla tavalla kuin esim. espanjalainen hurmuri.

      • Kile kalelta

        Oletko äärimmäisen epälooginen ihminen? Miksi ihmeessä etsit suomalaista miestä joka iskisi kun kerran tiedostat pitävän vain ulkolaisista miehistä, DAA.


      • qq

        Ihan ok juttu jos noin.
        Miehet jotka ovat naimisissa ulkomaalaisten naisten kanssa sanovat samaa.
        Naisten musta häpykarvoitus ja pitkät naiselliset hiukset. Keskustelu ilman turhanpäiväistä mesoamista kuulemma on ihan mukava juttu.

        Pitkät hiukset ovat naiselliset ja seksikkäät. Hiusten paksuus on tuplat mitä suomalaisella sisarellaan, sängyssä kuuluu vierailla kielillä ouuh, fuck me hard!

        Mikäs siinä on ollessa:)


    • Mauno-Kyllikki

      Tulin just luistelureissulta Mikon kanssa. Eilinen kiukku ja pahamieli on nyt niin mennyttä, toi mies sai mut niin hyvälle mielelle ettei oo tosikaan

    • Mauno-Kyllikki

      Sulla olisi siis synttärit. Poikaystäväsi pahoittelisi syntymäpäivänäsi ettei hänellä ole ollut vielä varaa ostaa sulle lahjaa, mutta ostaa heti kun saa rahaa. Pian hän saakin palkkansa mutta tuhlaa rahansa nopeasti tupakkaan, alkoholiin yms... Huomaatkin jossain vaiheessa että syntymäpäivistäsi on kulunut aika vitusti aikaa eikä mitään lahjaa ole kuulunut. Vaikuttaa lähinnä siltä, että poikkiksesi kuvittelee sinun unohtaneen koko jutun jo, eikä jaksa siksi nähdä vaivaa.

      Minulle kävi juuri näin ja kyllä, vituttaa, mutta enpä viitsi alkaa huomauttelemaankaan. Ihana olla itsestäänselvyys

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      61
      1189
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      891
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      332
      664
    4. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      651
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      116
      626
    6. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      618
    7. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      605
    8. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      93
      600
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      75
      576
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      564
    Aihe