Ensi viikolla

kansalaisuutta koska presidenttinä on joko homo tai Eu:n pankkiiri eikä mulla ole aikomustakaan alkaa maksamaan Kataisen järjestämiä laskuja.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

12 vuotta homopressaa, kyllä sinä vielä kestät...jos kestät.

Äänestä

Onneksi ei kuitenkaan ole kepulainen tai hihhuli.

Äänestä
  • kokkare ja vihreä pahempia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voisikin vaihtaa kirjoitti:

kansalaisuutta koska presidenttinä on joko homo tai Eu:n pankkiiri eikä mulla ole aikomustakaan alkaa maksamaan Kataisen järjestämiä laskuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu