Kuhmalahdessa on kivaa kun ei tarvitse nähdä kerrostaloja.

Naiset täällä erilaisia kun tampereella.
5261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Naisilla täällä paljon rahaa ja antaa hyvin.

Äänestä

Kuhmalahti missä se on???

Äänestä

Juu tää pitänee aika varmuudella paikkansa...

Äänestä
  • Eikö kuhmalahdella oo vaan miehiä?

    Äänestä

Kuhmalahteen oikea tiekin? Ikinä edes kuullut moisesta paikasta? Missä se on?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pam pam pamela kirjoitti:

Naiset täällä erilaisia kun tampereella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu