IDIOOTTIMAINEN.
Niinistön typerä hymy.
pöö,
977
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
huomasin.
VANHA pappa sehän on.
ILKEÄ saulin hymy.
Sillä on taka-ajatus tuon virneen takana eli onko aikomus viedä nato Suomeen;).
tiedä jep.
Tyypillinen narsistisen psykopaatin ilme silloin kun hän valehtelee jokaisen sanomansa lauseen.
Kansan hymy hyytyy välittömästi kun "arvojohtaja" ryhtyy lunastamaan etelärannan mafiosoilta saamiensa miljoonien eruojen edellyttämä vaalilupauksiaan.
Saulilla on täysin kylmät silmät, missä ei ole mitään inhimillisyyttä tai empatiaa.
http://suomenkuvalehti.fi/s/files/vanhat/library/images/sauli.jpg
Onkohan hän shapeshifteri reptiliaani, kuten nämä seuraaat:
George Bush: US President and Vice President, head of the CIA, and a stream of other leading roles in the Illuminati. Satanist, mind controller, torturer of children and adults, pedophile, shape-shifting reptilian, and major drug runner. Serial killer. Nice man.
http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/list_of_satanist.htm
http://www.youtube.com/watch?v=sT5-txAuzrY
ei voi luottaa ihmiseen joka "hymyilee" mutta silmät ei hymyile= epäaito hymy. Tämä pätee Saleen ja tohtori Volmari Kuulapäähän kummeleista (Tosin mielummin äänestäisin Kuulapäätä pressaks jos näistä pitäs valita)
Niinistön empatiakyvyttömyyttä ja luonteen peruskylmyyttä ei ole tuotukaan riittävästi esiin, kovan rahan ehdokas hohkaa pohjalta jäätä!!!