Jyrki Kataiselle terveisiä vaan
Goldman Sachs
9114
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
On kiva, kun iihmiset ymmärtää, milloin heitä kusetetaan!
http://www.youtube.com/watch?v=_MK4SEoBFXk
Katainen saattaakin olla Goldman & Sachsin marionetteja, kuinka Urpilainen?
Katainen vaikuttaa G & S mieheltä. Kun Katainen joskus jää eläkkeelle, salaiselle tilille ilmestyy muutaman € millin käyttövara.
Porukalla mennään pitämähän vähän lystiä!
ei suomen kusitolpat ymmärrä,he ei voi käsittää,koska ovat mielestään pelkästään oikeassa.
oli jykä mitä vaan,mutta ko. ohjelma oli kuin luotu miljoonille epäilyille,joita maailmassa on.
ohjelman tietous on järisyttävää ja näitä toivon vastaavia joka viikko tv:stä ja muualta mediasta. nyt medialla on todella näytön paikka,mihin ne pystyy vaiko ei mihinkään...paitsi juoruihin nykyisin ...kyllä.
media on nyt haastettu armottomaan kisaan.
toivon ja odotan edes jykältä,että hän heräsi oikeasti kuvitellusta unestaan eu:sta
ja sen rehellisyydestä,koska ekp:n nykyjohto on juuri ko. pankin ex-oppilas. liian tai ainakin turhan vaarallista peliä suomalaisittain...myös kokoomukselle.
Oletko jo hereillä? Tervetuloa tähän rosvojen ja kiskureiden maailmaan.
Hanki ase ja valmistaudu puolustamaan itseäsi ja perhettäsi!
tenavatähti katalaiselle voit lähettää terveisiä suoraan, osoitteeseen!
[email protected]
Late Lapista. SSSS Ry!
http://www.youtube.com/watch?v=RTXvDeUR-6g
Mitä Venäjä tuumaa pyrkimyksistä auttaa muita kansoja tulemaan energian suhteen omavaraiseksi? Venäjällä on kuitenkin paljon kaivannaisia ja muuta arvokasta maata, vaikka sen energian tuotanto tulevina vuosikymmeninä romahtaneekin niin ei se Venäjää riitä romauttamaan.
Jenkkien ja heitä hallitsevan kasaarieliitin suunnitelmat sen sijaan siinä menisivät kerralla uusiksi.