KOKOOMUKSEN TUJUNEN Täydessä paniikissa.

http://yle.fi/uutiset/teemat/presidentinvaalit/2012/02/kirjeita_myllystani_3230941.html

Nyt haukutaan jo YLEÄKIN ja kiroillaan ja kielletään jotta halli tilaisuuksiin ei saa mennä Haavistoa kuvaamaan.

Oiskohan piruutaan käytäväkin Haavistoa äänestämässä.
454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä median homonuoleksijat ovatkin olleet kontallaan kielipuolivävyn edessä!

Äänestä

Hyvät ihmiset :

Jos teillä ei ole jälkeläisiä niin äänestäkää ihmeessä Haavistoa sillä pahaa pelkään että tuo Niinistö ei hyväksy tätä meidän kivaa velaksielämistä vaan hän haluaa että velkaantuminen loppuu koska hänellä on noita lapsia jotka joutuisivat maksamaan sitten meidän velan.


Elä fantasia-maailmassa ja velkaa vaan kun sitä saa.

NRO 2

Äänestä
  • Joo, Homoilla ei ole jälkeläisiä. Homot äänestää homoja ja tavallinen kansa numeroa 6. Myös osa seonneista hauskanpitäjistä äänestää Haavistoa. Onneksi lopputulos on luokkaa 62-38 Niinistölle.

    Äänestä

...pelko persuksissa. xDD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Korpi Soturi kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/teemat/presidentinvaalit/2012/02/kirjeita_myllystani_3230941.html

Nyt haukutaan jo YLEÄKIN ja kiroillaan ja kielletään jotta halli tilaisuuksiin ei saa mennä Haavistoa kuvaamaan.

Oiskohan piruutaan käytäväkin Haavistoa äänestämässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu