Huomenna kello yhdeksän aikaan?

Joku Aamu sydämellä ohjemssa on kuulemma joku juttu, jossa nuori mies kertoo rajatilakokemuksestaan.
364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"en tiedä tarkemmin" - sinä 100nantaulapäine huota! Postasit juttusi väärälle forumille? PIDÄ TURPASI KIINNI!

Jos et näin yksinkertaista pyyntöä ymmärrä, niin ei liene syytä jatkaa enempää.

Kysymys homoudestasi on toinen asia, etkä sitäkään ymmärtänyt. En halua jatkaa tällaista turhaan.

Onko Esko naisen nimi mielestäsi? Oletko homo?

Äänestä

Ovatko nuo nikkivarkaudet mielestäsi kovinkin nokkelia?

Äänestä
  • Pyydän avaukseni poistoa, jos niimmerkinin on laiton!

    Jumala kumminkni tämän salli, joten ÄLÄ sodi Jumalan tahtoa astaanv!
    ihmettelen vaan...

    "Entäs omasi nimierkki "

    onkos se persoonallinen vai perseestä?!
    javascript:void(0);

    olet oikeassa, juttu on väärlällä forumilla, koska CP-vammainen Jeesus ei lukenut tätä puolestani!!!!!!!!!!! 3 sivua repesi Raamatusta kostoksi! takassa ovat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


en tiedä tarkemmin kirjoitti:

Joku Aamu sydämellä ohjemssa on kuulemma joku juttu, jossa nuori mies kertoo rajatilakokemuksestaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu