TDI Powerbox

"TDI Powerbox VAG konsernin autoihin.
Tehonlisäys 30hp, väännönlisäys 50Nm."

http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=9579493

Onko kellään kokemuksia moisesta laitoksesta?
42500
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

joo, sama kaveri myy näköjään powerboxia myös 90&110hv malleihin. Edellinen PD malleihin.

http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=9579871

Mutta tosiaan ei kellään taida käytännön kokemusta juuri kyseisestä mallista olla, valmista näyttää olevan MAL??

Äänestä
  • Itsellä on vw golf 90 hp tuollainen powerbox kiinni ja täytyy sanoa että kyllä tuntuu ihan eri autolta ajaa, nykyään tehot 115hp ja vääntöäkin on siinä 265..eli suosittelen lämpimästi. yksi paikka on ainakin www.vmautojakone.fi. Takuukin tulee mukaan ja asentaakin tarvittaessa.

    Äänestä

  • vw golf kirjoitti:

    Itsellä on vw golf 90 hp tuollainen powerbox kiinni ja täytyy sanoa että kyllä tuntuu ihan eri autolta ajaa, nykyään tehot 115hp ja vääntöäkin on siinä 265..eli suosittelen lämpimästi. yksi paikka on ainakin www.vmautojakone.fi. Takuukin tulee mukaan ja asentaakin tarvittaessa.

    Mikä hemmetin takuu tulee siihen? Ainakin autosta poistuu kaikki takuut jos tommosen räpellyksen laittaa siihen kiinni... Sit on ihan turha itkeä, kun moottori hajoaa piankin!!!

    Äänestä

ottaen paskaa. Laita lastu. Toimii varmemmin ja antaa miellyttävämmät tehot.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


+30hp kirjoitti:

"TDI Powerbox VAG konsernin autoihin.
Tehonlisäys 30hp, väännönlisäys 50Nm."

http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=9579493

Onko kellään kokemuksia moisesta laitoksesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu