Vastaaminen

Miksi toisiin juttuihin tulee kymmeniä vastauksia ja toisiin nolla vastausta, mistä kysymys ?
3300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tähän varmaan tulee aika monta???

Äänestä
  • enemmän kun käytin nimimerkkiä mervi. Kun käytin nimimerkkiä matti ei vastauksia juurikaan tullut.

    Äänestä

Hauskaa päivän jatkoa Merville! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mervi kirjoitti:

Miksi toisiin juttuihin tulee kymmeniä vastauksia ja toisiin nolla vastausta, mistä kysymys ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu