Pian ehkä voidaan kirjoitaa yksi lisä Suomen historiaan, sillä onko kukaan aiemmista Suomen presidenteistä tullut isäksi virassa istuessaan??? Tapahtuuko se vuonna 2012 vai 2013, siitä voisi laittaa joku vedonlyöntitoimisto vedon päälle, tosin kerroin olis varman aikas suuri.
Löytyykö salelta vielä paukkuja ???
tuhkamunako???
16115
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
ei se se olis joku muu,, jos hänen poika tekis, uskois, mut sale ei
Mitä ihmettä se olisi, jos Niinistöille tulisi vauva.O n paljon miehiä, jotka ovat saaneet lapsia vanhempana, kun vaimona on hedelmällisessä iässä oleva nainen. Ja sitähän Jenni Haukio on. Hänellä on vielä ainakin 5 v aikaa tulla äidiksi. Onneksi olkoon vaan, jos niin käy.
Charles Chaplin tuli isäksi vielä yli 80 vuotiaana Oonansa kanssa, kun Oona oli Chaplinia 40 v nuorempi. Saivat kaikkiaan 8 lasta.
Mikä ihmeen kalkkisten kerho täällä oikein kokoontuu, kun nuori ja vanha ei voisi perustaa perhettä. Näytä Sauli niille..........
Nyt
Tuskin tuolla nyt enää mitään mukuloita tehdään.
http://www.pinkypeckers.com/images2/jungboy3.jpg
No se olisi hienoa, jos Presidenttipari saisi jälkeläisiä !
Sitä ilmeisesti tarkoitat ?
Suomessa tarvitaan esikuvia. Jälkeläisten puuttuminen on ajatun viher-kommareita hankkimaan kansalaisia maahamme, koska meiltä kuulemma puuttuu kansalaisia... ja työvoimaa.
Jospa kaikki parit alkaisivat tekemään lapsia, niin meidänkin maallamme olisi tulevaisuutta.
Onnea Presidenttiparille, tuli sitten lapsia tai ei.
Eihän se saulikaan nyt mihinkään ihmeisiin pysty.
Sauli Niinistö on jo 2 poikaa kasvattanut menestyksekkäästi. Joukon jatkoksi vielä iltatähti niin siinä olisi bonus pääle.
Mikä ettei, ne kuuluisat siniset pillerit!
Mies tuottaa noin 3000 paukkua eläessään. Laske siitä, Saulihan on ollut välillä leskenä ja välillä muuten vaan ilman vakinaista naisseuraa. Veikkaan, että riittää.
Mistäs tuo 3000? On aika rajusti alakantissa!
Sauli on kova poika tumputtaa.
viisi salaista hoh !
30 vuotta ja kahdesti viikossa. Ei koske Paukku-Petejä.
Peukku-Pate on asia erikseen
salehan on jo melkein 70 vuotias.
salen pallit on jo naulassa.