Vapauden saldoa niitetään nyt oikein

urakalla. Missä nuoriso, siellä 100% Ongelma.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Kumma etteivät voi sanoa kyseessä olleen *****t.Vaikea arvaa kun noita tuntomerkkejä lukee:"epäillyt olivat pukeutuneet tummiin niin sanottuihin kulmahousuihin ja tummiin takkeihin. Toisella tekijöitä oli jalassaan huomiota herättävän kiiltävät korkeavartiset nahkasaappaat."

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nuoriso=ongelma kirjoitti:

urakalla. Missä nuoriso, siellä 100% Ongelma.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu