Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Milan - Arsenal 1-1 FT Siitä vetoa

sisään ja voitto tulloo. Varmaa hilloa!
5117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

taidat olla veikkauksen asiamies, joka heittelee näitä perusteettomia "vihjeitä", jotta pikku betsaajat tuhlaisivat rahansa?

Äänestä

voi vittu. peesasin tulosvetoon ton 1-1 ja nyt robinhomo teki 2-0. sinne meni viikonlopun ruokarahat.

Äänestä
  • Taisit töräyttää housuihin.

    Äänestä

Kiitti Teppo kun lähetit tulosvetovihjeen 4-0 etukäteen mun yksityiseen sähköpostiin! Olet paras!

Äänestä
  • Lähettihän se, mut se 4-0 tulos oli Zenit - Benfica otteluun. Ihan hyvä haku Tepolta mut ei aivan osunut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hillottaja. kirjoitti:

sisään ja voitto tulloo. Varmaa hilloa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu