On kaksi äijää, joilta mitataan testot eikä kumpikaan roinaa.
- Toisella viiterajan alapäässä
- Toisella viiterajan yläpäässä
Täysin idioottia väittää, ettei jälkimmäinen kehittyisi paremmin natuna! Jokaisella tulisi saada olla mahdollisuus pyytää lääkäriltä testosteronihoitoa, jotta arvot saadaan samalle viivalle muiden ihmisten kanssa, niin ei tarvitsisi ryhtyä roinaamaan vain siksi kun oma elimistö ei anna mahdollisuutta kehitykseen.
Testosta
1
73
Vastaukset
- 68-v
"Tk-lekurin "tajuamattomuus"!
65:na ei enää oma tuotanto riittänyt rankempina viikkoina sekä kotiin, että salille.
Palautukset pitenivät ja väsy tuntui varsinkin mave- ja kyykkypäinä.
Käydessäni muussa asiassa arvauskeskuksessa kerroin huoleni.
Lekuri tarjosi Viagraa vaikka käsittääkseni siitä ei juurikaan ole iloa tarkoittamassani mielessä.
Testotasoni 12 oli kuulemma riittävä ikäiselleni.
Sain urheilulekurilta reseptin ja aloin täydentämään testoani.
Olen käyttänyt ohjeiden mukaan. Lääkärin ohje on valmistajan ilmoittamnasta maksimista puolet.
Lukema kohosi 12:sta 24:ään muutamassa kuukaudessa.
Palautuksissa ja varsinkin aerobisissa humputuksissa tason nousu tuntui eivätkä mave- ja kyykkypäivätkään vetäneet vaaria kuitiksi.
Eivät maksimit nousseet mutta aivan ilmeisesti taantuminen hidastui.
Ps. Eläkeläisenä saan testot Espanjasta maksutta ja halutessani voisin vaihtaa tuotettakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh962336Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1821918- 1831480
- 247912
- 81898
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol11806- 62799
- 55702
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako213643Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </349621