Mitä mieltä näistä mitoista?

ellle

Viime aikoina kun oon täältä näitä sivustoja lukenut, oon alkanut miettiä et mitäköhän te mahtaisitte mun mitoista sanoa :D

Eli pituutta 162 cm, paino 56. Mitat 89-67-91. Mitäs mieltä ootte? Liikaa vai liian vähän teidän makuun?
Itse oon ihan suht tyytyväinen tähän, vyötäröstä nyt varmaan sais vielä pari senttiä pois mutta samalla lähtisi varmaan rinnoistakin.

6

175

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • idfhepw

      entä musta? pituus 150cm paino 44 ja mitat on 79-56-78 ? mutta aloittaja, minun mielestä ainakin sun mitat on hyvät

    • Mun mielipide

      Aloittaja ja toisena vastannut ja kaltaisensa on tyhmiä kanoja... Siis oikeasti -ketä kiinnostaa teidän pissaliisojen mitat?

    • Olen noista mitoista sitä mieltä, että ovat tavallisia kokonaislukuja kuten esim. 79, 360, 866 jne.

      Jos haluat vartalosi mittasuhteista mielipiteitä niin laita kuva esille!

    • No voi kyynel...

      Ja aloittaja suttura ja toisena vastannut suttura tahtoivat kiimaisilta miehiltä vastauksia tyyliin -panisin! Ooh, oot täydellinen, mun jättikyrpä sykkii kivikovana. Haluun sua!!! Oot niin sexy. Tuu ratsastaan mun isolla kyrvällä tissit pomppien, mä nuolen sun pillun ja persereijän. Sä oot vittu täydellinen, miten edes voi olla noin täydellinen?!?!?!?!? MÄ HALUUN SUA!!! Nussitaan pliis. Sulla on tosi täydelliset mitat, oot taatusti joka miehen unelma ja maailman sexyin ja kaunein nainen... NOT!!! Miten vitussa noin tyhmiä naisia edes on olemassa?

    • Olen kaunis!

      Mitä väliä?

      Minulla on melkein sentilleen samat mitat. Tykkään itsestäni, maailman kaunein ja parasrunkoisin en ole mutta olen juuri hyvä minä ja jos joku ei tykkää niin ei se ole minulta mitenkään pois. Joku varmasti tykkää, joku taas ei. Itseni kannan ja olen kaunis terveellä tavalla. Ulkoisesti kauniimpia ihmisiäkin on, ja sisäisesti kauniimpiakin ihan varmasti. Minä olen minä ja rakastan itseäni tällaisena, läheiseni rakastavat minua tämmöisenä. Parempaan voi aina pyrkiä mutta ei siksi että joku muu tykkäisi. Jos joku ei tykkää niin ei tarvitse katsoa tai "panna". Kelpaan itselleni.

      "Tänään on hyvä päivä"

      • :))

        Ihana kirjoitus, piristi päivää :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      270
      17566
    2. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      188
      12481
    3. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      73
      6212
    4. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      34
      5148
    5. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      77
      5038
    6. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      57
      4184
    7. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      51
      3773
    8. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      100
      3702
    9. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      67
      3486
    10. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      146
      3169
    Aihe