IMPPERIALISTI voimaton, vai mitä

Syyriassa on kovat säpinät, ja impperialisti seuraa vain sivusta.

Iranille yritetään tarjota "pakotteita", vaikka sielä on rauhallista.

Haluaisiko IMPPERIALISTI Iraniinkin sodan, kuten jo nyt Syyriassa=?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tottakait haluaa ja se sinne leviääkin ilman että puututaan aseellisesti.
On aivan oikein noille maille että on hieman sisäistä säpinää.

Äänestä

Impppppppppperialisti ei vain seuraa sivusta vaan tukee "säpinää" YK:n turvaneuvostossa estämällä rakentavan päätöslauselman hyväksymisen.

Äänestä
  • vai että myyrii Impperialisti nykyään kumileimasimena yk:ssa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


anti-impp. kirjoitti:

Syyriassa on kovat säpinät, ja impperialisti seuraa vain sivusta.

Iranille yritetään tarjota "pakotteita", vaikka sielä on rauhallista.

Haluaisiko IMPPERIALISTI Iraniinkin sodan, kuten jo nyt Syyriassa=?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu