Valtionvelka on poliittinen sopimus

Suomella ei olisi yhtään valtionvelkaa, ilman psykopatiaa sairastavia poliitikkoja ja Etelänranta 10:ä.

Loiset pois yritysmaailman, rahamaailman ja valtion viroista!

Otetaan se mikä meille kuuluu!
http://www.youtube.com/watch?v=d8YyDOUDtv4
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tehdään Islannit! Islanti on nousussa koska sylkäisi suur-rikollisia päin naamaa.

Äänestä

dsfsfsf

Äänestä

Kommentoi aloitusta


IRTIANOTAAN SE!! kirjoitti:

Suomella ei olisi yhtään valtionvelkaa, ilman psykopatiaa sairastavia poliitikkoja ja Etelänranta 10:ä.

Loiset pois yritysmaailman, rahamaailman ja valtion viroista!

Otetaan se mikä meille kuuluu!
http://www.youtube.com/watch?v=d8YyDOUDtv4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu