Mamu suoritti vapaudenriiston lieksassa.

Ajeli kännissä ja vastusti poliisia.
Hei Päivi,nyt äkkiä tekemään ilmoitusta rasismista.Poliisit olivat PIDÄTTÄNEEN kuskin.
489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sossun kustantamalla kortilla ja sossun autolla...

Äänestä

Ei,omillaan oli ostanut.Töissä oli pitkät päivät ollut.
Ylitöillä auton hommannut.

HAH HAH HAAA...........................

Äänestä

Samoin kuin Englannissa jossa muslimisomali tytöt kännipäissään melkein tappaivat naisen saivat vapauttavan tuomion koska eivät olleet tottuneet alkoholiin tulee tämäkin muslimi vapauttaa.
Herran Jumala hänhän on uhri eikä rikollinen, ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rasismiako? kirjoitti:

Ajeli kännissä ja vastusti poliisia.
Hei Päivi,nyt äkkiä tekemään ilmoitusta rasismista.Poliisit olivat PIDÄTTÄNEEN kuskin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu