Voimaa ja Tehoa!

Mikä olisi paras tehoputki honda monkeyhyn? Tällä hetkellä huiput 40kmh loivaan alamäkeen koska olen vähän ylipainoinen. Tällä hetkellä pa....

ASIAAN: EN VOI VASTUSTAA AJATUSTA TEHOPUKTEN TUNKEMISTA PERSEESEENI, OLENKO HOMO??

Terveisin KeijoViljami 15v
699
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

AInakin minulla menee tasaisella täysin vakio 45-50km/h ja painan 140kg.
Onpas pikkupojalla p*ska mopo tai aivot jäässä jos ylipainon takia tarvitset tehoputkea. Eikä teistä nassikoista kukaan osaa edes virittää oikeaoppisesti, olette pelkkiä bolt-on pallipäitä ja säälittävän näköisiä pellejä jotka nostaa viilauksillaan vaan kierroslukua samalla saaden koneen tehoa alemmaksi.
Lycka till!

Äänestä
  • H*uoran kasvattamia tenavia ja asioista pihalla kuin lumi-ukot. Hyvä että päristätte niin pysytte pois miesten tieltä siellä saleilla. Opettelisit samalla liikennesäännöt ja noudattamaan lakia ettei tule oman käden lakia ja lentää monkeyt mereen.

    Äänestä

  • .................. kirjoitti:

    H*uoran kasvattamia tenavia ja asioista pihalla kuin lumi-ukot. Hyvä että päristätte niin pysytte pois miesten tieltä siellä saleilla. Opettelisit samalla liikennesäännöt ja noudattamaan lakia ettei tule oman käden lakia ja lentää monkeyt mereen.

    Tämän sukupolven penikat saavat nuorilta vanhemmiltaan mallia miten kuuluu "nuoruus" elää, niinpä joka toinen on haudassa ennenkuin täytetään 25v.

    Nuoruuttahan se tosin koko elämä on, kukapa sitä jaksaa olla ainaisesti joku koulua käyvä amis-apina ja bilettää kun sen juhlimisen voi hoitaa paremmissakin piireissä sitten aikuisena ja elämä yhä edessä, natiais-ajat ohitse ja rahatilanne kunnossa omaisuutta, joten se siitä lapsukaiset.

    Äänestä

Manki toimi hyvin ja menin salille tänään sillä. Treenissä oli vuorossa maastavetoa. Tuli tiukka 120kg. Itsekin painan saman verran tosin. Lopuksi menin polkemaan kuntopyörää 5min. Huh hikeä!

Terveisin KeijoViljami 15v

Äänestä

Itse vedän 275kg vaikka muutaman toiston ja en paina kyllä läheskään tuon verran.

Taidat olla joku kireä riuku vailla massaa keijoviljami :)

Äänestä

Eilen oli vuorossa tiukka penkkitreeni. Pari toistoa pukkasin 70kilolla ja perään ranskanpunnerruksia hyvällä tekniikalla

ILMOITUS: joskus 02 aikaan viime yönä heräsn kun mahassa tuntui oudolta. Juoksin suoraan vessaan ja ripulipaskathan ne sieltä tuli.

T. keijoviljami 15v

Äänestä

Kommentoi aloitusta


erineek kirjoitti:

Mikä olisi paras tehoputki honda monkeyhyn? Tällä hetkellä huiput 40kmh loivaan alamäkeen koska olen vähän ylipainoinen. Tällä hetkellä pa....

ASIAAN: EN VOI VASTUSTAA AJATUSTA TEHOPUKTEN TUNKEMISTA PERSEESEENI, OLENKO HOMO??

Terveisin KeijoViljami 15v

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu