Antifeministi paljasti typeryytensä

Onneksi S24 ymmärsi poistaa typerän antifeministin myötähäpeää aiheuttavan aloituksen koskien tätä tapausta:

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/2012/03/1505666/luottamusmies-ahde-voittaa-oikeusjutun---akt-paljasti-tyhmyytensa

Kiitos.
4116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tietämättä enempää aloituksesta: yleensä, kun ryhtyy kilpasille pomonsa kanssa, joutuu jäämään toiseksi. Niin tässäkin tapauksessa. Yllätyksenä feministeille taisi tulla, että myös nainen voi saada potkut.

Äänestä
  • Saapi tosiaan nähdä miten tässä käy. Vanhan liiton luihunnnäköinen kusipää-kiusaaja äijänräyhkä on jo nyt saanut huomata, että ajat ovat muuttuneet.

    Äänestä

  • Emme jää kaipaamaan kirjoitti:

    Saapi tosiaan nähdä miten tässä käy. Vanhan liiton luihunnnäköinen kusipää-kiusaaja äijänräyhkä on jo nyt saanut huomata, että ajat ovat muuttuneet.

    Jos oikein muistan, se kiusaus oli semmoista, ettei pomo suostunut puhumaan viestintäpäällikölleen. Siihen kai on kellä tahansa oikeus.

    Muuten kyllä AKT:n toimintatavat ovat pikälti pelkkää kiusausta ja tahallista riidankylvämistä, mutta siinähän poispotkittu päällikkö on osaltaan ollut mukana.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Emme jää kaipaamaan kirjoitti:

Onneksi S24 ymmärsi poistaa typerän antifeministin myötähäpeää aiheuttavan aloituksen koskien tätä tapausta:

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/2012/03/1505666/luottamusmies-ahde-voittaa-oikeusjutun---akt-paljasti-tyhmyytensa

Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu