Näin on

Jaska on tän palstan lihavin läskikasa. Muodoton möhkäle.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En tunne.


Pitäisi nähdä jokaisen palstalaisen kuva jotta voisi arvioida kuka olisi "lihavin läskikasa".

Äänestä

Mikäs siinä, on kivaa olla muodoton roinasika :) Saa tuollaiset kynikset pataan snagarilla. Tavoite on olla just tollanen. Olen lisäksi myös lihaksikas, naiset tuntuu kyllä tykkäävän. En ole ainakaan tähän astikka nähnyt kevyemmillä miehillä muita kuin pikkup*lluja :)

Äänestä
  • Se on kattokaas se iso koko ja riski ukko ( ei sohvaperuna ) mistä naiset tykkää.
    Saan katseita niin tytöiltä kuin naisilta. Mikä huvittaa niin monet kynisatleettien naiset kattelee mua ja kynisatleetteja häiritsee se.

    Äänestä

Unohda ES, juo JASKA ja voimasi räjähtää!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näin on kirjoitti:

Jaska on tän palstan lihavin läskikasa. Muodoton möhkäle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu