Isarel "surmasi" 15 terroristia.

http://www.ts.fi/uutiset/ulkomaat/320781/Israel surmasi ainakin viisitoista ilmaiskuissa Gazaan

Hallelujaah sille.
Nyt paskaa on tuonverran vähempi.

Hyvää illan jatkoa itse lähden nyt juhlimaan Purimin jälkimainigeissa;)

ps tietämättömille.http://fi.wikipedia.org/wiki/Purim
575
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ohjajiajsm

Äänestä

Hyvää illanjatkoa Tosimiehelle,sinunlaisia ei montaa enää ole.

Äänestä

Taitaa olla varsinainen Gay juhla?

Äänestä
  • Tarkoitatko siis palestiinaloisilla? Näin on. Siellä homostellaan allahin nimeen teltoissa ja pusikoissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tosimies. kirjoitti:

http://www.ts.fi/uutiset/ulkomaat/320781/Israel surmasi ainakin viisitoista ilmaiskuissa Gazaan

Hallelujaah sille.
Nyt paskaa on tuonverran vähempi.

Hyvää illan jatkoa itse lähden nyt juhlimaan Purimin jälkimainigeissa;)

ps tietämättömille.http://fi.wikipedia.org/wiki/Purim

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu