Vem blir ny försvarsminister ?

Jussi Niinistö,Kontioranta räddas,inen språkpolitik där eller hur?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hur skulle det vara med Oinonen,han tycks ju vara mycket aktiv och får allt möjligt till stånd.

Äänestä
  • Jag tror att Oinonen är jävig.

    Äänestä

  • jag flaggar för oinonen.

    Äänestä

  • motsrömskäring kirjoitti:

    jag flaggar för oinonen.

    Oinonens engelska är ganska svag så han måste nog ha en tolk med när han åker utomlands, och de blir för dyrt :(

    Äänestä

  • språkgeniet kirjoitti:

    Oinonens engelska är ganska svag så han måste nog ha en tolk med när han åker utomlands, och de blir för dyrt :(

    Det finns tolkar, Oinonen blir utmärkt,inte betyder pengar något.

    Äänestä

Stan Saanilla sopisi paremmin tuohon pestiin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sparken åt STEFAN kirjoitti:

Jussi Niinistö,Kontioranta räddas,inen språkpolitik där eller hur?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu