Wahlroosin pankissa hässäkkää.

288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Yleensähän Sampo toimii niin kun niillä on rahat loppu niin ne sanovat että kyse on tietoliikenneongelmasta.

Tietoliikenneongelmat toimivat Sammossa aina niinpäin että Sampoon voi maksaa laskuja, Sampoon voi tehdä panoja mutta Sammosta et saa rahaa etkä voi maksaa Sammon kortilla mitään.

Keinottelevat pörssimaailmassa kansalaisten käteisvarannoilla ja siksi kassa on välillä tyhjä.

Tieto.

Äänestä
  • Insiderille ! Onko näössä vai älyssä noin paha vika ? Tiliotteessa lukee aivan selvästi Nordea.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sekava pankki kirjoitti:

Ruotsalaisen tilille vahingossa 62 miljardia. http://tb.no/nyheter/kevin-var-mangemilliarder-i-en-time-1.7136578?localLinksEnabled=false

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu