HDJ

Tää on varmaan tosi turha kysymys, mutta ei kenelläkään satu oleen tietoo hdj 80 takaperän lukko solenoidista. Omani kotelo on yhtynyt jo näinkin nuorena happeen, joten toiminta on hiukan heikkoo.
3972
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eli mitä haluat tiettä?

Äänestä
  • Epätoivoinen kysymys, että löityiskö kohtuu hinnalla uutta tai käytettyä? Puh. 0405000407

    Äänestä

  • Tyhmä kirjoitti:

    Epätoivoinen kysymys, että löityiskö kohtuu hinnalla uutta tai käytettyä? Puh. 0405000407

    Toyota liike auta asisssa !

    ja jos se on hinnasta kiini niin kokeille jotain auto sähkö pajaa tekevät kyllä varmasti siitä viellä kalun.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyhmä kirjoitti:

Tää on varmaan tosi turha kysymys, mutta ei kenelläkään satu oleen tietoo hdj 80 takaperän lukko solenoidista. Omani kotelo on yhtynyt jo näinkin nuorena happeen, joten toiminta on hiukan heikkoo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu