Ranskan tappaja nimeltään Mohamed

Et silleen
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

siis "rauhanuskovainen" ???? MIKSI SUOMEN KUKKAKATUT JA VIEHERPUNIKIT OVAT NIIN HILJAA TAPAHTUNEESTA ???? PITIVÄTHÄN NE NORJAN TAPAHTUMISTAKIN MELKOISTA ÄLÄMÖLÖÄ !!!!

Äänestä

No, tämähän johtuu sittä, että persujen sisäpolitiikka on viherpunaista ja ulkopolitiikka
uusfasismia. Kysy vaikka Timo Soinilta.

Äänestä

Kuinka moni poliitikko on tuominnut teon Suomessa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Muhis 69 kirjoitti:

Et silleen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu