Muutenkin amatöörimäistä touhua Salkkarit niin hyvin todennäköistä on että Seppo humalassa kompastui kuvaajien piuhoihin. Eli työtapaturma.
Ja ihmeellistä että noinkin kovassa kännissä saa näytellä siinä sarjassa, ei monellakaan työpaikalla saa nykyisin ryypiskellä mutta näköjään Salkkareita tehdessä saa.
Ja ihmeellistä että noinkin kovassa kännissä saa näytellä siinä sarjassa, ei monellakaan työpaikalla saa nykyisin ryypiskellä mutta näköjään Salkkareita tehdessä saa.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Sepolla on varmaan vielä ilmaiset viinat.
Se oikeesti oo humalassa se näyttelee......
Ja kyllä varmasti on ihan oikeesti humalassa, ei kukaan pysty näyttelemään tuollaista kuntoa. Juohan itse pullo Kossua niin kuin Seppo siinä Ismon vieraana teki niin huomaat että promillet paukkuu.
Pullossa on oikeesti vettä...Idiootti.
No enpä ole kuullut että kukaan ois tullut noin humalaan vettä juomalla, tajuutko!!!
Kukahan tässä on idiootti??? Katso peiliin niin näet vastauksen.
Pelkkä viaton harrastushan se vaan on.
No se osaa näytellä noin hyvin humalaista =)
Ai että oikeasti humalassa? Oletteko tosissanne?
Tottakai ne näyttelee! Pullossa on jotain esim. Viinan väristä mehua tai jtn. Jos jossain elokuvassa joku kuolee, tai on sairas, niin luuletteko että ne oikeestikki on? Näyttelijät, ne on taitavia.
Viinan väristä mehua? Mikä mehu on kirkasta?
Kyllä Salkkareissakin on käynyt niin että kun hahmo on kuollut, niin myös näyttelijä on kuollut, mutta ettehän te tommosia muista....
Hyvä, jos tuotantoyhtiö on saanut Sepon suostumaan hoitoon, se siinä varmaan on taustalla, jos pitää paikkansa huhut, että Seppo poistuu sarjasta. Näin juuri pitää työnantajan toimia, että ohjaa hoitoon jos on ongelmia.
Ensin kotikadun Hannes ja nyt salkkareiden Seppo...!
Mikä näitä näyttelijöitä riivaa.
sarjasta pois? Lopetan tämän paskan katsomisen jos Suppo delaa.
Ismokin on nykyään niin turha äijä kun ei enää uhkapelaa, eikä hakkaa naisia.
Ainoa asia mikä voisi kompensoida menetystä Supon lähdön jälkeen olisi että Ismo alkaisi taas pelaamaan(ja mielellään myös hakkaamaan naisia)
Sitten se ärsyttävä homo vois lähtee pikkuhiljaa meneen, ketään ei kiinnosta sellanen kekkapellejen ketkuttelu.
Jos toi asia vaivaa sua niin paljon niin kerro makkarapaketille koko juttu.
Ja katsooko joku tuollaista surkeaa ohjelmaa, säälin häntä! En kyllä aikaani tuhlaa enkä ole tuhlannut moisen moskan katsomiseen.
Kieroja ihmisiä ohjelma täynnä. Liisa huijaa Ismoa. Ja Sergei rikollinen ollut aina. Eikä Sebastian taia olla sen puhtoisempi vaikk vapaana saakin liikkua. Niin ja entäs Isabella? Oikein kiero nainen.
Jopa lääkäri-Katariina on epäilyttävä henkilö, en luota pätkääkään.
Ja nuoret kundit ja vosut siinä sarjassa kaikki välillä ongelmissa, huumeet ym.
Mä luulen että ne ongelmat on vähän niinkuin se pointti miksi saippuasarjoja katsotaan. Ihmisillä pitää olla aina ongelmia tai niiden menoja ei ole kiinnostavaa seurata.
Mietippä realistista saippuasarjaa joka käsittelisi enemmän sellaista "tavallisten ihmisten" elämää. Jos otan vaikka oman elämäni, käyn töissä, nukun, viikonloppuna muutamalla kaljalla, ja sama rumba toistuu vuodesta toiseen, eikä mitään kovin mullistavaa tapahdu ikinä. Ketä sellainen ongelmattoman "tavallisen suomalaisen" elämän seuraaminen kiinnostaisi?
sokeria kuutisen kiloa...
Siinä pullossa oli Sprite limsaa :DDD