eipä paljon kiinnosta kaiken maailman hiilijälanjäljet ,-kierrätykset. Miksi, ihan pas.kaa koko vöyhötys. Teen mikä kiinnostaa, jos tiulee saastettaa entäs sitten.
60v.ja ei kierrätä
nou boonuksia
451
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Herrat rosvoo ja sastuttaa lentelee yksin ajelee , huoraa. Taviksille jauhetaan, lajittele roskat älä roskaa. Eipä uppoo, sen verran paskaan kanssa tätä palloo kun pystyn.
Turvevoimalat sotki mökkirannan ja vedet. tutkitaan ja korvataan heti joskus 2020 jälkeen tai myöhemmin. eipä paljon jaksa kiinnostaa vesien suojelu.
loppu on tullut, suojeluun.
Joo no tuohon kierrätyshömppään en ole itsekään lähtenyt. Kyllä näillä jätemaksuilla saavat itse lajitella roskikseni sisällön jos siltä tuntuu. Metallit ja lasit kerään erilleen, mutta kaikki muu menee sekajätteeksi.