vanhuksille hyvää apua tältä fimalta

avunsaanut

Siivousapua tuli ja todella hyvää sellaista, Lohjalainen T:mi Akkatalkkarit. Homma hoitui. Jos tarvitset siivousapua tai koti-apua tai hyvää kotiruokaa niin alla olevasta numerosta sitä tulee. Montaa siivousfirmaa kokeilleena SUOSITTELEN.
Heidät tavoittaa numerosta 0400 883 856 Sieltä vastailee Hanna

3

471

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fghefthjeytj

      Meille on kahdesti tilattu tuo firma, kummallakin kerralla lähtivät aikaisessa ja sanoivat tulevansa hoitamaan siivouksen loppuun mutta ei ole noita näkynyt..

    • höpön ja löpöt

      Toi eka taitaa olla akkatalkkarien itsensä laittama - siis mainos.

    • Siivoan ite

      Epäilenpä että ihan ko. puljun itsensä laittama mainos... En siivousfirmoista mitään tiedä, mutta tästä huhutaan kyllä, eikä todellakaan mitään hyvää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      238
      2709
    2. Et taida paljoa

      treffeillä käydä? 😆 mieheltä Naiselle
      Ikävä
      101
      1144
    3. Nainen, nyt esitän muutaman skenaarion

      Asumme yhdessä ja seurustelemme. 1. On ilta ja olet sohvalla makoilemassa ja räpläät kännykkääsi. Makuuhuoneesta kuulu
      Ikävä
      122
      1098
    4. Oikea kaste on syntisten kaste

      Oikea kaste on syntisten kaste. Vain syntisiä tulee kastaa. Itsensä uskoviksi ja vanhurskaiksi julistaneita ei tule ka
      Kaste
      58
      1005
    5. Kristillinen kaste toimitetaan upottamalla veteen - pään valelukaste ei kelpaa

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen puhdistautumiseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali verta
      Kaste
      153
      1002
    6. Upotuskaste on raamatullisin kaste

      Jokainen raamattua lukenut tietää sen. Päivänselvä asia. Vauvalle annettu kaste ei löydy raamatusta.
      Kaste
      717
      917
    7. Mitä toivoisit

      Välillämme vai toivoisitko mitään näiden vuosien jälkeen?
      Ikävä
      63
      851
    8. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      41
      827
    9. Perussuomalaisten kansanedustajalta erittäin raju puheenvuoro eduskunnassa massamaahanmuuttoa vastaa

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000012019924.html Hyvä, että perussuomalaiset tuo Suomen kansalle tätä vihervasemmisto
      Maailman menoa
      238
      815
    10. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      128
      806
    Aihe